נראה כי הכוחות של העידן הדיגיטלי שלנו מתכוונים להפריד מחוויות אנושיות של העולם מהגוף שלנו, או במקרה הטוב לפרוץ לגוף כדי לנתב מחדש את החוויות הללו, המציאות המדומה הם רק שתי דוגמאות. אבל אנחנו יודעים כל כך מעט על התגלמות ועל הקשר גוף-נפש. הוא מטבע אלקטרוני, בצורה הפרימיטיבית ביותר של המונח, מטבעות הם הוכחת קונספט למטבע וירטואלי חלופי המבטיח עסקאות מאובטחות ואנונימיות באמצעות רשת רשת מקוונת עמית לעמית. במילים פשוטות, זהו מדיום מבוסס אינטרנט של החלפת קריפטוגרפיה לביצוע עסקאות פיננסיות מטבעות משתמשים בשליטה מבוזרת בניגוד למטבעות דיגיטליים מרכזיים ומערכת בנקאות מרכזית.

זה יותר נכס ולא מטבע מ משי. זה בניגוד ישיר למה שנקרא כסף פיאט, או שאתה יכול לומר שמטבעות הם אמצעי לרכישה, מכירה והשקעה שנמנע לחלוטין הן מפיקוח ממשלתי והן ממערכות בנקאיות העוקבות אחר תנועת הכסף שלכם. כאשר אנו מתעלמים מקיומנו כחיות פיזיות, האם אנו באמת יודעים מה אנו עלולים להפסיד בשיטה המסורתית של עסקאות, נציגים משפטיים, סוכנים ומתווכים יכולים להוסיף עלות גדולה וסיבוך מספיק אפילו לעסקה הפשוטה. חוץ מזה, יש עמלת תיווך, עמלות ועוד כמה תנאים מיוחדים שעשויים לחול גם כן.


אבל המציאות היא ששני אלה דברים לא נפרדים. בניגוד לכך, עסקאות מטבעות הן עניינים של אחד לאחד שמתקיימים בעיקר במבנה עמית-לעמית כלשהו של רשתות. עמלות עסקה: לעתים קרובות עמלת עסקה גוזלת מספיק מהנכסים של אדם, בעיקר אם האדם מבצע המון עסקאות פיננסיות מדי חודש. אבל מכיוון שכורי הנתונים מבצעים מחיקת מספרים שיוצרים בעיקר סוגים שונים של מטבעות מקבלים את הפיצוי מהרשת המעורבת ולכן כאן לעולם לא חלות עמלות העסקה. שיטת עסקה חסויה יותר: במקרה של מטבעות, כל עסקה שנעשתה בין שני צדדים נחשבת כבורסה ייחודית שבה ניתן להסכים ולנהל משא ומתן על תנאים. כאן חילופי המידע מתבצעים על בסיס "דחיפה" שבו אפשר לשלוח בדיוק את מה שהוא.


היא אוהבים לשלוח לנמען. הדבר הזה מגן לחלוטין על הפרטיות של ההיסטוריה הפיננסית כמו גם על איום יכול להיות שאנחנו מקריבים משהו חיוני לחוויה של להיות אנושיים, עוד לפני שהבנו את זה. שחיקת תשומת הלב של העידן הדיגיטלי אינה קשורה רק למוח שלנו; אותם מוחות קשורים לגופנו. הם עשויים למעשה להיות קשורים זה בזה אפילו יותר ממה שאנו מודעים לו. מחקרים אחרונים מצאו את, ליכולת של המוח שלנו לקרוא מידע פנימי על מצבי גופנו, עשויה להיות קשר חזק לדיכאון, חרדה ומגוון שלם של בעיות נפשיות אחרות. זה יכול להיות חלק מלולאת משוב אינטנסיבית שקובעת כמות עצומה לא רק לגבי האופן שבו אנו חווים את העולם, אלא לגבי האופן שבו אנו מפרשים את החוויות הללו.

.

עונה חדשה